Pakiety zasięgowe - SzwecjaCAŁA SKANIA (HELA SKÅNE)
To połączenie obejmuje ponad 80% wszystkich gospodarstw domowych Skanii. W skład kombinacji wchodzi 9 gazet – w tym największe tytuły Południowej Szwecji. Pozostałe gazety to Skånska Dagbladet, Helsingborgs Dagblad, Nordvästra Skånes Tidning, Landskronaposten, Norra Skåne, Kristianstadsbladet samt Ystad og Trelleborgs Allehanda. To w sumie 350.000 nakładu w dni powszednie i około 850.000 czytelników!

MAŁY PAKIET SKANII (DEN LILLE SKÅNE PAKKE)
Skånska Dagbladet + Norra Skåne + Laholms Tidning to skuteczna i niedroga kombinacja, z łącznym nakładem 55.000 egz. W północno-zachodniej Skanii te trzy tytuły trafiają w sumie do 175.000 czytelników. Gazety znajdują też odbiorców w pozostałej części regionu. SMI-Media proponuje niskie ceny, obowiązujące przez cały rok.

PAKIET MIEJSKI (CITYPAKETET)
Jak trafić do 3 milionów Szwedów mieszkających w miastach? Odpowiedzią jest Citypaketet składający się z Dagens Nyheter, Göteborgs-Posten og Sydsvenska Dagbladet. To trzy wiodące gazety poranne publikowane w trzech największych miastach Szwecji: Sztokholmie, Göteborgu i Malmö. Ceny są dyskontowane nawet o 25%!

LAND & RIKE
LAND & RIKE to wynik współpracy reklamowej 78 szwedzkich gazet lokalnych. Dzięki tej ofercie możemy pomóc w zamieszczeniu ogłoszenia w niemal każdym mieście i regionie Szwecji. LAND & RIKE dociera w sumie do 2,4 milionów czytelników dziennie - co oznacza niemal 30% ogółu ludności szwedzkiej w wieku 15-69 lat.
POZNAJ LISTĘ TYTUŁÓW LAND & RIKE


Online

HELASKÅNE.SE
W regionie Skanii żyje w przybliżeniu tyle samo osób, co w całym obszarze metropolitalnym (1,5 miliona). Dzięki wydaniom internetowym wymienionych poniżej lokalnych dzienników porannych możesz trafić do 45% populacji w wieku 15-70 lat. Jest to łącznie ok. 800.000 unikalnych użytkowników tygodniowo - w tym większość (75%) w wieku 15-49 lat. Strony te notują łącznie 3,4 miliona odsłon. Źródło: Orvesto 2010

sydsvenskan.se + hd.se + skanskan.se + kristianstadsbladet.se + norraskane.se + ystadsallehanda.se + trelleborgsallehanda.se